O společnosti

         Naše společnost navazuje na dlouhodobou přerovskou tradici projektů, dodávek a instalací technologických linek a zařízení, určených především do kamenoprůmyslu.
         V duchu této tradice je naším cílem co nejvyšší kvalita, dosažená použitím moderních technologií a prvků automatizace, ale především maximální spokojenost zákazníků.

Našim zákazníkům nabízíme široké portfolio služeb, respektujících jejich specifické požadavky:


Návrhy

Pro Vaše plány na modernizaci, rozšíření či výstavbu nových technologií Vám naše firma dodá podklady ve formě odborného posouzení aktuálního stavu, návrh řešení napájení, instalací a automatizace včetně odborné cenové kalkulace.

Projekty

Naše projekty využívají moderních přístrojů a chytrých řešení s ohledem na hospodárné využití energií a lidských zdrojů. Především ale respektujeme požadavky a přání našich zákazníků a dbáme na maximální efektivitu projektovaných zařízení.

Instalace

Provádíme kompletní dodávky a instalace technologických zařízení od napájení - trafostanic, přes veškeré kabelové rozvody, až po řídící a vizualizační pracoviště obsluhy.
Při instalacích dbají naši vedoucí montáží nejen na kvalitu provedení, ale především na bezpečnost všech pracovníků, kteří se na stavbě pohybují.

Automatizace

Automatizaci vnímáme ne jako složité, komplikované a nákladné řešení, ale jako prostředek  k efektivnímu využití energií, surovin a technologií.

Servis

Zajištěný záruční a pozáruční servis je samozřejmostí. Díky našim vyškoleným a zkušeným technikům, je ale také rychlý a efektivní. Smluvním zákazníkům zajišťujeme servis do 24 hodin. U nových  automatizovaných linek je pak součástí  dodávky vzdálená správa řídícího systému, která potřeby servisních zásahů snižuje na minimum. Provádíme také servis a údržbu mobilních technologií.

Revize

Není to jen povinnost daná právními předpisy, ale především prostředek pro dlouhodobé udržení provozuschopného a bezpečného stavu zařízení. Kvalitní a zodpovědný revizní technik je bezesporu ekonomickým přínosem každého provozu.

Budeme rádi, když nás oslovíte s Vašimi požadavky a my Vám budeme moci nabídnout naše řešení.